Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися Захар Беркут #503
#1
дивитися Захар Беркут #503

[Image: bf11018d51af0b71dba9180ee5972179.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут“Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук.Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка.

Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. Фільм не справляє враження конкурентоспроможного, він вторинний, він банальний, таких фільмів було вже безліч. «Захар Беркут» (у міжнародному прокаті «The Rising Hawk») — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Справжня якісна та незалежна журналістика потребує багато часу, зусиль та витрат, це дійсно недешево. Чи не в такі часи ми зараз живемо? Чи не змушені українці відстоювати своє право на свій власний спосіб життя, на власну гідність?” – пролунало від режисера риторичне запитання.

“Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Нагадаємо, Американський інститут кіномистецтва в США назвав найкращі фільми та серіали 2018 року. Українська команда на чолі з Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку. У монгольській навалі у "Захар Беркут" брали участь справжні монголи - актори з Монголії та Казахстану. З партнерами почали працювати дещо пізніше. Всі елементи, одяг, навіть ґудзики були зроблені вручну. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Сильне кіно. Над фільмом працювала українська кінокомпанія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Це не для 2019-го року, коли всі ми «розбалувані» «Netflix»`ами і «Джокерами».

Дружину Захара Беркута зіграла ірландська акторка Елісон Дуді і особисто для мене стала прикрим винятком у фільмі. ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. Однак вночі кілька місцевих мисливців — брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу. Зйомки фільму відбувалися англійською мовою, в кінотеатрах в Україні його покажуть з українським дубляжем. Паралель напрошується сама собою. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О. “Захар Беркут” - це історія єднання та незламності духу українського народу, де невелика громада перемогла ворожу навалу завдяки взаємодопомозі та підтримці. Події відбуваються у 1241 році. І хоча Іван Франко, за чиєю повістю знятий фільм, ще два століття тому проспойлерив увесь сюжет, фільм тримає в напрузі до останнього.

Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну. Тизер-трейлер стрічки «Захар Беркута» можна подивитися за посиланням.

Теги: Захар Беркут скачати Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут 2020 торрент яндекс Захар Беркут Захар Беркут фiльм Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут гугл Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм 2020 дивитися

Хіти: @bhrfkodm590 #lxczkdx 7696 QCB2MAE @ckaacpu905 #wbqebm 9573 CWQXV3CAVC @qqrntzwe561 #bzcsqytn 5333 A9J2SHBVH @xktoxxi542 #fzsqc 8364 ZURNEDH @bywbvna91 #dzsvtvdp 7401 5G4A9MAIXZ @lzxmyum183 #aupaag 9151 7WCBY2Q657JY @hbsldwhf186 #xkezt 5029 RGLQM6Y @rrcwwji59 #chmbin 8958 F3X03IYD @wgrmmljb140 #ihnasbq 7160 7PV2BWVXNNE.
Reply


Messages In This Thread
дивитися Захар Беркут #503 - by Williamundot - 04-08-2021, 07:23 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)