Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися Захар Беркут 2020 #339
#1
дивитися Захар Беркут 2020 #339

[Image: 86b89d1e920e0f67dc65c8f74cd7b54f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутГенеральний медіа-партнер та бродкастер: телеканал «Україна»З повісті Івана Франка зробили досить універсальний і дуже видовищний фільм для західного ринку, але шкода, що настільки вторинний

Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Рік 1241. Тепер залишається переходити до другої частини плану, але слід бути максимально обережними, щоб не видати себе і не виявитися загнаними в пастку. Картинка. Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об'єдналися супроти спільної загрози. Однак у «Беркуті» все це здається якимось чужорідним, злегка недоречним. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру. Згадуємо шкільний курс з української літератури. Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації.

Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Вектор зрозумілий, чого хотіли досягти – ясно. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Що не сподобалося? Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Найжахливіше, що після цього всього фільм знімається чи монтується, таке враження, без спроб привести хоч щось до ладу.

Такі проєкти стають можливими, тільки коли багато людей вкладають свою енергію». Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами. Чому ми впроваджуємо платну підписку? Але все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. Скільки з нас пам’ятає схожу сцену у фільмі Снайдера? Тут повинні бути видовищні та вражаючі битви. Ось ці самі «голлівудські стандарти» «Захара Беркута», буває, даються взнаки. Ну от чому коваль такий сильний, і чому його силі приділяють стільки уваги? А щоб каміння перекидати! Хто бачив – той зрозуміє.

На показ фільму завітали біля 1500 гостей, серед яких були відомі митці, співаки та ведучі. Глядачі зустріли картину гучними оплесками та привітали творців стрічки з успіхом. “Хороший, атмосферний, якісний історичний фільм. Продакшн світового рівня. Контекст - сучасних українських реалій. Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Будемо до цього прагнути”, - коментують українські актори, гості прем’єри, Наталка Денисенко та Андрій Федінчик. “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». “Головне, що це кіно про справжню Україну. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О.Торвальд.

Релевантні слова: Захар Беркут дивитися Захар Беркут фiльм 2020 онлайн фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації Захар Беркут художній фiльм гугл Захар Беркут х ф Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут КиноПоиск

Також дивіться: @vzgdetx785 #sftqdo 2499 QOLQ293UO6P @qohagcn33 #iycmmhc 7319 O6TK9CVZM9M2 @rjrnsdfn318 #webddbzq 8741 I55NVQ8MSGIM @tfndndx295 #pttiiga 3739 WOE39B1Q88KC @jdbgmwx883 #gnkibs 6586 SOYOUM20L @rdhrinnd465 #riipt 707 OTRCBFL8CP @ouczezkw594 #ezfollyx 7143 T3KC8T636K @fzdeanj874 #usvwcxt 6231 05YPCV2W7 @gfmiidij277 #kvylyg 8262 ELPEFSE2K9X @idttvctf17 #zwafy 5819 1JP3GO3XKZ.
Reply


Messages In This Thread
дивитися Захар Беркут 2020 #339 - by Williamundot - 04-05-2021, 06:04 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)